BeachFinder app logoBeachFinderMeer dan 180.000 zwemplekken wereldwijd
Terug naar site
BeachFinder

Millie at the beach -1981

Nog geen reviews
Review toevoegenFoto uploadenReviews en foto's worden gedeeld met de BeachFinder-app.

Gedeelde BeachFinder-spot: vergelijk live omstandigheden, watertemperatuur, wind, UV, golven, stroming, voorzieningen en nabijgelegen alternatieven voor vertrek.

Type
Meer
Beoordeling
Beoordeel
Signaal
Lokale spot
Strandwacht
Ter plekke controleren
Snel antwoord

Snel antwoord: Millie at the beach -1981 vandaag

Millie at the beach -1981 is een BeachFinder-plek in deze BeachFinder-plek. Vergelijk watertemperatuur 23°C, wind 29 km/h · SW, uv 6.0, golven 0.5 m, waterkwaliteit Controleer officiele adviezen voor vertrek. BeachFinder Score: 80/100. Controleer altijd vlaggen, sluitingen en advies van redders.

Watertemperatuur
23°C
Wind
29 km/h · SW
UV
6.0
Golven
0.5 m
Waterkwaliteit
Controleer officiele adviezen
Laatst bijgewerkt: 5 jul, 00:00, lokale verwachtingstijdBeachFinder Score: 80/100

Bronnen: Open-Meteo-verwachtingen, OpenStreetMap-context en BeachFinder-data.

Planningsinformatie, geen veiligheidsvrijgave. Omstandigheden kunnen snel veranderen.

Help deze strandpagina verbeteren

Voeg een bezoekersnotitie of echte foto toe. Alles wordt voor publicatie gemodereerd.

Review toevoegen

Echte foto uploaden

Foto's en reviews worden gecontroleerd voor publicatie.

WK 2026 fanplan104 matches / 16 host cities

Millie at the beach -1981 voor WK 2026-fans bij New York/New Jersey

Millie at the beach -1981 kan passen in een fandag in New York/New Jersey tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing.

Beste gebruik

Millie at the beach -1981 kan passen in een fandag in New York/New Jersey tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing. Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors.

East Rutherford

New York New Jersey Stadium

New York New Jersey Stadium → Millie at the beach -1981

33 km

New York/New Jersey → Millie at the beach -1981

21 km

16 host cities

104 matches

Check voor vertrek

Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors.

Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors.

Live omstandigheden ter plaatse

Surfers kunnen wind, golfhoogte, stroming en surfaanwijzingen controleren voordat ze de volledige app openen.

Bijgewerkt: 5 jul, 00:00
Watertemp.
23°C
Luchttemp.
26°C
Voelt als
27°C
UV-index
6.0
Wind
29 km/h · SW
Windstoot 51 km/h
Golven
0.5 m
Stroming
1 km/h · S
Parking
...
Douche
...
Toegankelijke toegang
...
Toilets
...
Restaurants
...
Weer- en mariene data: Open-Meteo

Millie at the beach -1981 voor WK 2026-fans bij New York/New Jersey

Millie at the beach -1981, BeachFinder. Millie at the beach -1981 kan passen in een fandag in New York/New Jersey tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing. Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors. Millie at the beach -1981 kan passen in een fandag in New York/New Jersey tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing. Check voor vertrek: 33 km - New York New Jersey Stadium. Check voor vertrek: 21 km - New York/New Jersey. Check voor vertrek: Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors. World Cup 2026 supporter travel window: June 11 to July 19, 2026. Officiële bron: FIFA World Cup 2026 match schedule.

Officiële bron

Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors. FIFA World Cup 2026 match schedule

Veelgestelde vragen

Is Millie at the beach -1981 vandaag goed om te zwemmen?

Millie at the beach -1981 heeft BeachFinder Score: 80/100. Gebruik dit als planningssignaal en controleer vlaggen, redders, sluitingen en actuele omstandigheden.

Wat is de watertemperatuur bij Millie at the beach -1981 vandaag?

23°C. De zeetemperatuur verschijnt wanneer de voorspelling deze plek dekt.

Hoeveel wind is er bij Millie at the beach -1981 vandaag?

29 km/h · SW. Wind kan comfort en wateroppervlak veranderen.

Wat controleren voor zwemmen bij Millie at the beach -1981?

Controleer vlaggen, redders, sluitingen, waterkwaliteitsadviezen, UV, wind, golven en stroming.

Voor je gaat

Omstandigheden

Vergelijk water- en luchttemperatuur, gevoelstemperatuur, UV-index, wind, golven en stroming. Surfgegevens verschijnen wanneer een marien model de spot dekt.

Voorzieningen

BeachFinder controleert parkeren, douches, toiletten, toegankelijke plekken en restaurants rond de spot met OpenStreetMap en toont ze in tellers en kaart.

BeachFinder

Andere spots in de buurt

Vergelijk alternatieven in de buurt als omstandigheden veranderen, parkeren vol is of je een rustigere plek zoekt.

Activiteiten dichtbij

Dingen om te doen rond New York / New Jersey

Boekbare activiteiten bij New York / New Jersey, nadat je de omstandigheden voor Millie at the beach -1981 hebt gecontroleerd.

Tips dichtbij
Activiteiten laden
Affiliate partner
In de buurt verblijven

Hotels en verblijven bij Millie at the beach -1981

Vergelijk accommodaties rond dit strand nadat je de zwemomstandigheden en lokale toegang hebt gecontroleerd. Prijzen en beschikbaarheid komen van de accommodatiepartner.

Millie at the beach -1981
AccommodatiekaartAffiliate accommodatiepartner