BeachFinder app logoBeachFinder184.900 zwemplekken wereldwijd
Live communityNog geen recente meldingen hier — wees de eerste als je op het strand bent.
Terug naar site
US-W - US

Baignade US-W

Nog geen reviews
Review toevoegenFoto uploadenReviews en foto's worden gedeeld met de BeachFinder-app.

Gedeelde BeachFinder-spot: vergelijk live omstandigheden, watertemperatuur, wind, UV, golven, stroming, voorzieningen en nabijgelegen alternatieven voor vertrek.

Type
Zwemgebied
Beoordeling
Beoordeel
Signaal
Lokale spot
Strandwacht
Ter plekke controleren
Snel antwoord

Snel antwoord: Baignade US-W vandaag

Baignade US-W is een BeachFinder-plek in US-W, US. Vergelijk watertemperatuur 24°C, wind 9 km/h · NW, uv 8.3, golven 0.0 m, waterkwaliteit Controleer officiele adviezen voor vertrek. BeachFinder Score: 86/100. Controleer altijd vlaggen, sluitingen en advies van redders.

Watertemperatuur
24°C
Wind
9 km/h · NW
UV
8.3
Golven
0.0 m
Waterkwaliteit
Controleer officiele adviezen
Laatst bijgewerkt: 24 jul, 05:15, lokale verwachtingstijdBeachFinder Score: 86/100

Bronnen: Open-Meteo-verwachtingen, OpenStreetMap-context en BeachFinder-data.

Planningsinformatie, geen veiligheidsvrijgave. Omstandigheden kunnen snel veranderen.

Help deze strandpagina verbeteren

Voeg een bezoekersnotitie of echte foto toe. Alles wordt voor publicatie gemodereerd.

Review toevoegen

Echte foto uploaden

Foto's en reviews worden gecontroleerd voor publicatie.

WK 2026 fanplan104 matches / 16 host cities

Baignade US-W voor WK 2026-fans bij San Francisco Bay Area

Baignade US-W kan passen in een fandag in San Francisco Bay Area tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing.

Beste gebruik

Baignade US-W kan passen in een fandag in San Francisco Bay Area tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing. Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors.

Santa Clara

San Francisco Bay Area Stadium

San Francisco Bay Area Stadium → Baignade US-W

20 km

San Francisco Bay Area → Baignade US-W

43 km

16 host cities

104 matches

Check voor vertrek

Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors.

Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors.

Live omstandigheden ter plaatse

Surfers kunnen wind, golfhoogte, stroming en surfaanwijzingen controleren voordat ze de volledige app openen.

Bijgewerkt: 24 jul, 05:15
Watertemp.
24°C
Luchttemp.
15°C
Voelt als
15°C
UV-index
8.3
Wind
9 km/h · NW
Windstoot 14 km/h
Golven
0.0 m
Stroming
0 km/h · E
Parking
...
Douche
...
Toegankelijke toegang
...
Toilets
...
Restaurants
...
Weer- en mariene data: Open-Meteo

Baignade US-W voor WK 2026-fans bij San Francisco Bay Area

Baignade US-W, US-W - US. Baignade US-W kan passen in een fandag in San Francisco Bay Area tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing. Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors. Baignade US-W kan passen in een fandag in San Francisco Bay Area tussen wedstrijden. Beslis snel met water, UV, wind, waterkwaliteit, route en timing. Check voor vertrek: 20 km - San Francisco Bay Area Stadium. Check voor vertrek: 43 km - San Francisco Bay Area. Check voor vertrek: Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors. World Cup 2026 supporter travel window: June 11 to July 19, 2026. Officiële bron: FIFA World Cup 2026 match schedule.

Officiële bron

Onafhankelijke BeachFinder-gids. Niet verbonden met FIFA, teams, stadions, comités of sponsors. FIFA World Cup 2026 match schedule

Veelgestelde vragen

Is Baignade US-W vandaag goed om te zwemmen?

Baignade US-W heeft BeachFinder Score: 86/100. Gebruik dit als planningssignaal en controleer vlaggen, redders, sluitingen en actuele omstandigheden.

Wat is de watertemperatuur bij Baignade US-W vandaag?

24°C. De zeetemperatuur verschijnt wanneer de voorspelling deze plek dekt.

Hoeveel wind is er bij Baignade US-W vandaag?

9 km/h · NW. Wind kan comfort en wateroppervlak veranderen.

Wat controleren voor zwemmen bij Baignade US-W?

Controleer vlaggen, redders, sluitingen, waterkwaliteitsadviezen, UV, wind, golven en stroming.

Voor je gaat

Omstandigheden

Vergelijk water- en luchttemperatuur, gevoelstemperatuur, UV-index, wind, golven en stroming. Surfgegevens verschijnen wanneer een marien model de spot dekt.

Voorzieningen

BeachFinder controleert parkeren, douches, toiletten, toegankelijke plekken en restaurants rond de spot met OpenStreetMap en toont ze in tellers en kaart.

BeachFinder

Andere spots in de buurt

Vergelijk alternatieven in de buurt als omstandigheden veranderen, parkeren vol is of je een rustigere plek zoekt.

Activiteiten dichtbij

Dingen om te doen rond San Francisco

Boekbare activiteiten bij San Francisco, nadat je de omstandigheden voor Baignade US-W hebt gecontroleerd.

Tips dichtbij
Activiteiten laden
Affiliate partner
In de buurt verblijven

Hotels en verblijven bij Baignade US-W

Vergelijk accommodaties rond dit strand nadat je de zwemomstandigheden en lokale toegang hebt gecontroleerd. Prijzen en beschikbaarheid komen van de accommodatiepartner.

Baignade US-W
AccommodatiekaartAffiliate accommodatiepartner